Strona główna ] W górę ] Zajęcia teatralne w 1B ] Leśny Zakątek ] Spotkanie z p. Anną Marią Anders ] Święto Niepodleglości ] Silverado 2017 ] Akcja Znicz ] Ślubowanie pierwszoklasistów ] Ekożaczek 2017 ] Dzień Papieski 2017 ] Mistrzostwa Mińska w warcabach ] [ Projekt klasowy 5a ] LIMBOS Muzyczny Ekspres 19.10.2017 ] Kalambury w klasie 7d ] Dzień Edukacji ] Krokusjada 2017 ] Dzień Uśmiechu ] Europejski Dzień Języków ] DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA ] Sprzątanie świat ] Toruń przed pierwszym dzwonkiem ] Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 ]

Projekt klasowy 5a

Przez dwie kolejne lekcje języka polskiego 19.10.2017 r. w klasie V a uczniowie realizowali klasowy projekt, polegający na opracowaniu prognozy pogody dla wymyślonej przez siebie planety. W tym celu podzielili się na kilkuosobowe zespoły i z ogromnym zapałem zabrali się do pracy. Wymyślali niezwykłe kształty swoich planet, miejsca dla nich charakterystyczne i niespotykane na Ziemi zjawiska atmosferyczne. Na kolejnej lekcji każda grupa zaprezentowała przed koleżankami i kolegami efekty swoich działań. Twórcza praca w gronie koleżanek i kolegów przynosi wiele cennych doświadczeń, a także niesamowite wyniki, co z łatwością potwierdzają zdjęcia.