Strona główna ] W górę ] Zajęcia teatralne w 1B ] Leśny Zakątek ] Spotkanie z p. Anną Marią Anders ] Święto Niepodleglości ] Silverado 2017 ] Akcja Znicz ] Ślubowanie pierwszoklasistów ] Ekożaczek 2017 ] [ Dzień Papieski 2017 ] Mistrzostwa Mińska w warcabach ] Projekt klasowy 5a ] LIMBOS Muzyczny Ekspres 19.10.2017 ] Kalambury w klasie 7d ] Dzień Edukacji ] Krokusjada 2017 ] Dzień Uśmiechu ] Europejski Dzień Języków ] DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA ] Sprzątanie świat ] Toruń przed pierwszym dzwonkiem ] Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 ]

Dzień Papieski 2017

W dniu 25 października 2017r. z okazji Dnia Papieskiego uczniowie klasy 2B pod kierunkiem pp. Ewy Zagórskiej i Eweliny Pulik przygotowali program artystyczny.

W minimalistycznej, acz kunsztownie wykonanej dekoracji, przy nastrojowych dźwiękach muzyki rozegrało się niesamowite widowisko. Dzieci ubrane w czarne stroje  ruchem, gestami zilustrowały życie świętego Jana Pawła II. Przedstawienie było tak wzruszające, że niejednemu z widzów po policzku pociekła łza.

Tym występem mali artyści z pewnością mogliby konkurować z aktorami ze starszych klas.