Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim zorganizował
III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy „Jestem bezpieczny”.

Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Dnia 17 listopada 2016 r. odbył się drugi etap III Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy  o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy „Jestem bezpieczny”. Laureaci etapu szkolnego wraz z opiekunami zawitali w naszej szkole. Po napisaniu testu,  uczniowie obejrzeli film na temat pierwszej pomocy. Dla wszystkich został przygotowany poczęstunek.
  Na koniec w miłej atmosferze uczniowie odebrali dyplomy i nagrody.

Wyniki Konkursu

Dnia 25 listopada 2016r. odbył się apel podsumowujący akcję „Jestem bezpieczny”.  Uczniowie klas 3e oraz 3f pod opieką p. Danusi Wróblewskiej i p. Moniki Kosut przygotowali przedstawienie edukacyjne. Dzieci w sposób przejrzysty i zrozumiały przekazały najważniejsze zasady, jakimi należy kierować się na drodze. Przedstawienie pokazało różnorodne zdolności dzieci, które nie tylko popisały się talentem aktorskim, ale również pięknie śpiewały i tańczyły. Po apelu zostały rozdane nagrody za konkurs plastyczny „Jestem bezpieczny”. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom konkursu i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.